You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+420 773 967 717
         v pracovní dny 8:00 - 16:00
Česky Česky

Piston.cz

KW & ST Suspensions

 

Perfektní odpružení pro všechny vaše cesty!


 

Produkty od KW se dělí na tři základní řady

1. Street Comfort

Odpružení pro zlepšení jízdního a provozního komfortu

2. Street Performance

Coilovery pro sportovní vzhled a pro zlepšení jízdní dynamiky na silnici

3. Track Performance

Clubsport a závodní odpružení pro dosažení nejrychlejšího možného času na kolo
 

 

Street Comfort

V produktové kategorii "Street Comfort" naleznete všechny produkty značky KW odpružení, které umožňují zvýšenou míru užitnosti a jízdního komfortu.
 
KW V2 Comfort
Zdá se vám váš původní nebo dodatečně namontovaný sportovní podvozek příliš nepohodlný pro váš každodenní život? Sady odpružení KW V2 Comfort kombinují jízdní dynamiku s jasným plusem v jízdním komfortu ve srovnání s běžnými sportovními odpruženími. Na přání můžete upravit ovladatelnost nebo jízdní komfort individuálně pomocí integrovaného tlumení odskoku (technologie TVR-A). S coilover sadami V2 Comfort získáte dokonalý kompromis mezi jízdní dynamikou a jízdním komfortem.

Více informací

KW V3 Leveling

Odpružení KW V3 Leveling je ideální pro řidiče, kteří nehledají maximální snížení, ale hledají jízdní dynamiku a pohodlí odpružení KW Coilover v kombinaci s téměř originální světlou výškou podlahy sériového výrobce. Odpružení KW Leveling se zaměřují na kombinaci zvýšené jízdní dynamiky a komfortu ve spojení s minimálním snížením nebo případně zvýšením odpružení.

KW V3 je ideálním odpružením pro jízdu na špatně upravených silnicích nebo řidiče, kteří svůj vůz používají především v metropolích a městských oblastech, kde je mnoho zpomalovacích nerovností. Pružiny progresivního odpružení jsou navrženy tak, aby poskytovaly benefity v jízdním komfortu.

 Více informací

KW výškově stavitelná sada pružin

Pokud je vaše vozidlo vybaveno elektronicky nastavitelnými tlumiči a rádi byste i nadále využívali tyto standardní prvky ve spojení s plynulým a diskrétním spouštěním, pak jsou naše sady výškově nastavitelných pružin zajímavou nabídkou a dostupné pro velké množství vozidel. Podobně jako u zavěšení KW, naše pružiny s podpěrou vám umožňují snížit podvozek přímo na vašem standardním zavěšení.

 Více informací

KW Hydraulic Lift System

Vyvinuli jsme KW Hydraulic Lift System, abyste mohli bez problémů překonat zpomalovací nerovnosti nebo strmá stoupání na vícepodlažních parkovištích. Stisknutím tlačítka systém HLS zvedne vozidlo až o 45 milimetrů a překážky lze snadno překonat. Hydraulický zvedací systém je k dispozici pro už instalované podvozky KW, pro vybrané originální podvozky a jako kompletní systém včetně sady pružin a tlumičů KW.

Více informací

KW ESC module

Stále více vozidel je volitelně vybaveno adaptivními systémy řízení tlumičů odpružení, které je po defektu nebo zvýšeném opotřebení nutné nahradit nákladnými OEM tlumiči a často také představují překážku pro plynulé spouštění. Abychom vám zajistili, že budete stále těžit z větší radosti z jízdy v podobě individuální dovybavení odpružením coilover nebo sportovním odpružením, vyvinuli jsme sady KW pro vyřazení z provozu (modul KW ESC). Moduly výhradně deaktivují všechny funkce standardního ovládání klapek - všechny ostatní komfortní funkce zůstávají zachovány.
 

 

Street Performance

V rámci produktové skupiny Street Performance najdete všechny sady odpružení KW coilover pro maximální snížení pro silniční vozidla. V závislosti na sadě odpružení KW coilover můžete individuálně nastavit kompresní a odskokové síly podle vašich osobních požadavků na jízdu pohodlnějším nebo sportovnějším způsobem.

Sada coilover odpružení KW V1

Se sadou odpružení KW V1 můžete dosáhnout technicky maximálního možného snížení v nekonečně variabilním testovaném rámci . Použité tlumiče KW mají trvale konfigurované nastavení specifické pro vozidlo se sportovním, harmonickým naladěním, takže můžete zažít optimální rovnováhu mezi sportovností a vhodností pro každodenní jízdu. I při plném užitečném zatížení a maximálním zatížení náprav pracují tlumiče se sportovní charakteristikou.

 Více informací

KW V2 coilover kit

Sada coilover KW V2 vám nabízí technicky maximální možné a individuálně nastavitelné snížení a také možnost dalšího nastavení našeho sportovně-harmonického nastavení tlumičů specifického pro vaše vozidlo. Ruční nastavení tlumičů umožňuje upravit ladění v několika jednoduchých krocích. Díky technologii KW "TVR-A" můžete pomocí 16 přesných kliknutí sami cíleně ovlivňovat ovladatelnost a jízdní komfort, abyste svému vozu dodali na přání pevnější nebo sportovnější jízdní vlastnosti.
Více informací

KW V3 coilover kit

Kladete velký důraz na zážitek z jízdy orientovaný na výkon v kombinaci s technicky maximálním možným a individuálním snižováním v každodenním životě? Naše celosvětově nejprodávanější odpružená sada, KW V3, je pro vás ideálním odpružením. Tlumiče s technologií „TVR-A“ a „TVC-A“, které lze samostatně nastavit v kompresi a odskoku, vám umožňují dále upravit přednastavené základní nastavení tlumení specifické pro vozidlo podle vašich individuálních jízdních požadavků. Díky tomu můžete přímo ovlivnit chování řízení, směrovou stabilitu, přilnavost pneumatik a jízdní vlastnosti rozhodujícím způsobem pro bezpečnou ovladatelnost na limitech. Navíc i přes maximální snížení těžíte ze sportovního a harmonického pohodlí při odvalování.

Více informací

KW V4 coilover kit

Se sadou KW V4 jsme přizpůsobili jednu z našich závodních technologií pro každodenní použití na silnici a dali vašim vysoce výkonným vozidlům jasné plus v každodenní použitelnosti. Třícestně nastavitelné vysoce výkonné tlumiče umožňují nezávisle nastavit tlumení odskoku (technologie KW "TVR-A") i samostatně laditelné tlumení při nízké a vysokorychlostní kompresi (technologie KW "TVCLH-A"). Dodáme váš KW V4 pro váš sportovní vůz nebo vysoce výkonný vůz s nastavením specifickým pro dané vozidlo. Pomocí nastavitelných tlumičů můžete na přání intuitivně přepnout na komfortní nastavení pomocí integrovaných nastavovacích prvků. V závislosti na specifické konstrukci vozidla a geometrii náprav má KW V4 hliníková unibalová nosná ložiska.

Více informací

KW V5 coilover kit

S novou sadou KW V5 spoléhá KW na úspěšnou technologii odpružení GT3 pro motorsport, s technologií KW Solid Piston a modulárními a sériově zapojenými ventily tlumičů. Sada KW V5 zaujme ve sportovních autech a supersportovních vozech přesným a rychlým tlumením bez jakéhokoli zaváhaní. I při krátké dráze odpružení, pohybech řízení a minimálním nerovném povrchu vozovky reagují tlumiče a ventily přímo. Každý jízdní manévr a každý impuls, jako jsou ty, které jsou způsobeny brzděním, akcelerací, řízením, změnami zatížení a nerovnostmi, jsou tlumeny mnohem přesněji. 

Více informací

KW DDC coilover kits

Naše sady KW DDC Coilover Suspension spojují výhody adaptivního systému tlumení se stylovým a sportovním snížením v závislosti na vašich individuálních potřebách. Adaptivní sady KW Coilover Suspension Kit jsou k dispozici jako varianta KW DDC plug&play pro vozidla s elektronicky řízenými tlumiči a varianta KW DDC ECU s volitelným ovládáním aplikace Smartphone pro vozidla bez aktivně řízených tlumičů. V současné době jsou sady odpružení KW DDC plug&play a KW DDC ECU k dispozici pro více než 300 typů vozidel.

Více informací

KW ESC- module

Stále více vozidel je volitelně vybaveno adaptivními systémy řízení tlumičů odpružení, které je po defektu nebo zvýšeném opotřebení nutné nahradit nákladnými OEM tlumiči a často také představují překážku pro plynulé fungování. Abychom vám zajistili, že budete stále těžit z větší radosti z jízdy v podobě individuální dovybavení odpružením coilover nebo sportovním odpružením, vyvinuli jsme sady KW pro vyřazení z provozu (modul KW ESC). Moduly výhradně deaktivují všechny funkce standardního ovládání tlumiče - všechny ostatní funkce zůstávají zachovány.

 

 

Track Performance

Účastníte se se svým sportovním vozem především závodních dnů na závodních okruzích nebo startujete se svým závodním vozem na různých motoristických akcích? V produktové kategorii „Track Performance“ najdete ideální technologii odpružení pro vaše závodní dny s vaším silničním vozidlem a také plně nastavitelné závodní tlumiče pro profesionální motorsport.

KW V3 Clubsport

Základní nastavení sady KW V3 Clubsport, která je dokonale přizpůsobena Nordschleife, vám díky mnoha možnostem nastavení umožňuje individuálně přizpůsobit váš sportovní vůz požadovanému nastavení silničních pneumatik. Samostatně nastavitelné tlumiče ve stupni odskoku a komprese s technologií „TVR-A“ a „TVC-A“ umožňují rozsáhlé nastavení tlumičů. Je tedy snadné přímo ovlivnit chování řízení, směrovou stabilitu, přilnavost pneumatik a jízdní vlastnosti pro bezpečnou ovladatelnost na hranici jízdní dynamiky. V závislosti na typu vozidla jsou tlumiče KW V3 Clubsport dodávány s hliníkovými unibalovými horními úchyty.

Více informací

KW V4 Clubsport coilover kit

Základní nastavení podvozku KW V4 Clubsport specifické pro vozidlo, které bylo vyvinuto při četných testovacích jízdách a měřeních na Nordschleife a na zkušebním stanovišti KW 7-post drive dynamics, lze dále přizpůsobit pomocí klikacího voliče zatížení kol, hmotnost vozidla a změněná tuhost karoserie v důsledku přišroubované klece, svařeného bezpečnostního článku nebo vzpěry. Pokud byste chtěli upravit sadu navíječe KW V4 Clubsport, která je k dispozici se zprávou o technických součástech, pohodlněji pro vaši cestu po dálnici na Nordschleife nebo na jinou závodní dráhu, jednoduše snižte odrazové síly pomocí tlumení odrazového stupně. Pro KW V4 Clubsport je použitá závodní technologie vícenásobného celkového vítěze ADAC Zurich 24h Race Nürburgring stále podporována hliníkovými unibalovými horními úchyty.

Více informací

KW V5 Clubsport coilover kit

S využitím Nordschleife jako testovacího místa KW vyvinula svou sadu KW V5 Clubsport. Zatížení kol, hmotnost vozidla a vyztužení podvozku (zvýšená tuhost karoserie), to vše lze vzít v úvahu pomocí možností nastavení KW V5 Clubsport. Podobně jako u navijáků KW V5 Racing se nízkorychlostní a vysokorychlostní komprese a nastavení odskoku provádí pomocí technologie pevných pístů KW. Na rozdíl od tradičních tlumičů s ventily ve vnitřní trubce používají tlumiče KW a tlumiče KW s pevným pístem uspořádání ventilů, které je oddělené od duše tlumiče a pístnice. Nízkorychlostní a vysokorychlostní ventilové jednotky v zavěšení KW Variant 5, které jsou vestavěné v sérii s různými typy ventilových pružin a hlavními ventily, nabízejí svobodu individuálního nastavení tlumení komprese a odskoku pomocí 14 přesných kliknutí (14 charakteristik křivky), každý v rozsahu nízkých a vysokých otáček.

Více informací

KW Racing

Ať už jde o oficiální zákaznický motoristický sport, soukromé týmy nebo tovární týmy – naši zákazníci po celém světě spoléhají na úspěšnou technologii KW Competition v profesionálním motoristickém sportu a populárních sportech. Náš široký závodní program KW Competition nabízí správné závodní řešení pro každý typ motoristického sportu a každé nařízení. Aplikace KW Competition jsou k dispozici v různých verzích s 5-cestným, 4-cestným, 3-cestným a 2-cestným nastavitelným závodním tlumičem nebo s pevným předkonfigurovaným nastavením tlumičů. Naše závodní odpružení specifická pro vozidla vyrábíme jako homologovaný sériový vývoj pro četná vozidla GT3, GT4, TCR a Cup nebo jako individuální aplikace pro vaše úspěšné závodní použití.

Více informací

KW Clubsport Toe Link Kit

Rozšířený rozsah nastavení řízení pro nejlepší závodní výkon při maximálním odklonu
- Utěsněné unibalové klouby od Hirschmann Automotive
- Uživatelsky přívětivý díky pravo/levostrannému závitu
- Včetně technické zprávy 

 

KW vysoce výkonné pomocné pružiny
Vysoce výkonné závodní pružiny KW jsou vyrobeny ze speciálně legované a temperované pružinové oceli a zvýšená odolnost materiálu umožňuje nové konstrukce pružin se zmenšeným průměrem drátu. Proto jsou pružiny až o 30 % účinnější než běžné závodní pružiny.

 

 

V této kategorii nejsou žádné výrobky.