Kategorie

HAWK Performance

HAWK Performance

Nově, jsme pro Vás do nabídky zařadili brzdové destičky amerického výrobce HAWK performance.

Oproti klasicky zavedeným výrobcům sportovních směsí, nabízí velké množství streetových performance směsí, až po závodní směsi, které fungují i při extrémním a vytrvalém nasazení.

 

HAWK Performance Ceramic

-komfortní směs - nízká prášivost, bez pískání (antivibrační měkčená podložka), dlouhá životnost kotoučů, pevnější a jistější brzdový pedál, lepší brzdný účinek 

 

HAWK performance street 5.0 / Performance street

- sportovní "streetová" směs - výrazně lepší brzdný účinek oproti OEM deskám (vyšší koeficient tření), výrazný brzdný účinek se dostavuje už při nízkých teplotách, daleko přesnější a pevnější brzdový pedál, standardní prášivost, vysoká životnost brzdových kotoučů. Proti hlučnosti jsou vybaveny antivibračními plíšky.

 

HAWK Performance HP+

- na poměry performance směsí se jedná o vysoce účinnou směs, vhodnou zejména pro tzv. trackday cars. Vysoký koeficient tření se dostavuje již za relativně nízkých teplot, při jízdě na závodní trati, vydrží i vysoké nasazení, bez známek vadnutí a to vše při šetrnosti vůči brzdovým kotoučům. Destičky jsou bez antivibračních podložek, tudíž do běžného provozu nemusí být pro každého uživatele vhodné, vzhledem k možnému pískání. Vhodnost této směsi s námi raději dále konzultujte, kdy s Vámi rádi probereme naše osobní zkušenosti.

V nabídce je široké spektrum závodních brzdových směsí. Každá má své speficické vlastnosti, které je potřeba zvolit dle vlastní aplikace.

V grafu lze vidět účinnosti jednotlivých směsí vzhledem k provozní teplotě.

 

Více informací o závodních směsích na :

http://www.hawkperformance.com/race-compound-application

 

 

Aktuálně je tato sekce ve výstavbě, připravujeme aplikační katalog po jednotlivých položkách.

V případě zájmu s dotazem, ohledně aplikace pro Váš vůz, získání cenové nabídky a skladové dostupnosti nás kontaktujte : http://www.piston.cz/index.php?route=information/contact

V této kategorii nejsou žádné produkty.